top of page

INFO K NEWBORN FOCENÍ

Doporučuji se na newborn focení objednat již v těhotenství, abych Vám mohla nabídnout volný termín. Hned po narození miminka mne, prosím, kontaktujte a společně se domluvíme na termínu focení. Ideální doba na focení je 7-10 dní po narození, maximálně 14 dní. Miminka fotím u Vás v pohodlí domova, nemusíte nikam jezdit. Všechny rekvizity a potřebné věci si přivezu. Miminka nemažte před focením žádným krémem ani olejíčkem, při focení se pak nepříjemně lesknou. 

Nelíbí se Vám aranžované fotografie? Máte raději přirozené fotografie s Vaším miminkem? Nevadí! Moc ráda se domluvím na lifestylové focení, kdy se zaměřím na přirozenost, na vás a vaše miminko u vás v náručí nebo v postýlce. Miminko nebudu aranžovat do žádných košíků nebo poloh.  Focení trvá přibližně 2 hodiny. Pro lifestylové focení může být miminko starší, klidně i několik týdnů. U obou variant, prosím, myslete na to, abyste měli doma dostatečně teplo.  

CO NA SEBE NA FOCENÍ

Krásně vypadají zemité barvy - smetanová, béžová, znědá, šedá, bordó a nebo i tlumená zelená.  Parádu udělají i klobouky, pleteniny, čepice a šály. Na podzim jsou krásné teplé barvy - hořčicová, hnědá, béžová, vínová... Vezměte si klidně více věcí na převlečení, ráda vám poradím s výběrem. Snažte se celá rodina barevně sladit. Vyhněte se, prosím, křiklavým barvám, výrazným vzorům, nápisům, obrázkům apod. Jsou to rušivé prvky a zbytečně odvádějí pozornost.  Hlavním motivem je totiž Váš krásný úsměv!

bottom of page